Oto krótki przegląd prasy z jednego dnia: Newswek -http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Newsweek-Szokujace-kulisy-afery-informatycznej-brali-wszyscy,wid,16219136,wiadomosc.html  . Okazuje się , że wszyscy brali  od ABW po Straż Graniczną. Najwięcej i najbezczelniej w MSWiA i policji. Schemat rozrysowany przez byłego wiceministra poraża,należy się obawiać czy temu panu nic złego się nie stanie w więzieniu, np. spadnie z łóżka albo  czy przypadkiem nie chodzą mu po głowie myśli samobójcze.
Ale wszystko bije zdjęcie http://niezalezna.pl/48980-tusk-naradza-sie-w-sprawie-ukrainy-zobacz-najlepsze-memy ze spotkania  w niedzielę wieczorem w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów odbyło się spotkanie poświęcone wydarzeniom na Ukrainie. W spotkaniu wzięli udział: premier Donald Tusk, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, szef KPRM Jacek Cichocki, podsekretarz stanu ds. współpracy rozwojowej i problematyki wschodniej w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz, szef Agencji Wywiadu gen. bryg. Maciej Hunia oraz dyrektor Ośrodka Studiów Wschodnich dr Olaf Osica.
Tusk ma  minę  jak zafrasowana matka nad zas………..m dzieckiem, a miny poszczególnych osób mówią same za siebie. Apeluje do premiera , daj se pan spokój , sytuacja pana przerosła.