.

...czerwone słońce żądzy i decyzji (dwóch rzeczy, które stwarzają żywy świat)
Vladimir Nabokov

środa, 12 marca 2014

60% Polaków to kompletni idioci

Jaki pan taki kram chciałoby się powiedzieć o Radku Sikorskim i jego drużynie dyplomatołków.  Polski dyplomata w rozmowie z białoruskim opozycjonistą  używa określenia : „ 60% Polaków to kompletni idioci”.

Szczyt kompetencji wychodzi niczym słoma z butów. Partia, dla której kompetencje nie mają żadnego znaczenie, gdzie może upycha swoich przedstawicieli i akolitów. Taka jest ta partia, partia bezideowa, których członków łączą tylko interesy, ale nie Polski tylko ich prywatne.

Po całej serii wpadek, od kupowania głosów na zjeździe dolnośląskiej   PO, przez cytat Sikorskiego do opozycji ukraińskiej” albo podpiszecie , albo będziecie martwi” po pijackie ekscesy wiceprzewodniczącego KE członka PO Jacka Protasiewicza, ta partia powinna być „ rozjechana” przez media. Niestety resortowe dzieci zadbają w mediach o to , żeby nie daj Boże zbytnio nie urazić przedstawicieli partii ludzi rozumnych.

 Należy przypomnieć, że minister Sikorski jeszcze w grudniu wspólnie z ministrem Ławrowem ustalali tzw. „ mapę drogową”. Teraz nagle wspólnie ze swoim pryncypałem PDT stali się antyrosyjscy. Cuda  panie cuda.

Swoją drogą , jeżeli popatrzy się na kogo głosują Polacy , to rzeczywiście należy się zastanowić nad kondycją psychiczną mojego narodu, czego przykładem jest partia producenta taniego wina.
Cała rozmowa tego „dyplomaty ” w załączonym linku wraz z określeniem partii , której służy.

 
http://telewizjarepublika.pl/polski-dyplomata-polacy-to-idioci-do-sieci-...autor: Andy51

Brak komentarzy: