.

...czerwone słońce żądzy i decyzji (dwóch rzeczy, które stwarzają żywy świat)
Vladimir Nabokov

poniedziałek, 17 lutego 2014

Pokrętne lewactwo, morderców nie wieszać, dzieci uśmiercać

W Europie w większości krajów jest memorandum na ks ( karę śmierci). Nawet najohydniejsze morderstwa w tym na dzieciach chronią sprawcę przed wyrokiem kary śmierci. Ci, którzy tak dbają o katów i morderców, mówiąc, że sąd może się mylić, że to nie humanitarne, bez zmrużenia oka popierają przypadki w stylu hitlerowskim. Przecież państwo Hitlera bez zmrużenia oka mordowało osoby niepełnosprawne i chore umysłowo, wysyłając je do komór gazowych albo zabijając w inny sposób.

Poprawna politycznie Holandia zaordynowała swoim obywatelom ustawę, umożliwiającą eutanazję dzieci powyżej 12 roku życia, jeszcze bardziej poprawna politycznie Belgia poszła jeszcze dalej. Parlament tego kraju uchwalił ustawę , umożliwiającą eutanazję dzieci w każdym wieku.

Nie słyszę protestów, że lekarze mogą się mylić, że to nie jest humanitarne, w tych dwóch krajach klamka zapadła. Usypianie bezdomnych psów, spowodowało lawinę protestów, eutanazja dzieci już takich emocji nie wywołała.

Min. miarą humanitaryzmu jest podejście do ludzi chorych, słabych, bezradnych. Zgoda na uśmiercanie chorych dzieci jest niespotykanym barbarzyństwem, które oprócz środowisk chrześcijańskich nie wzburzyło nikogo.  Lewacy chronią morderców, zwierzęta, kto by tam sobie zawracał głowę nieuleczalnie chorymi dziećmi. To jest właśnie Auschwitz  panie Owsiak.
 
http://niezalezna.pl/51839-barbarzynstwo-w-pelnej-krasie-belgia-zezwala-...autor: Andy51

Brak komentarzy: