.

...czerwone słońce żądzy i decyzji (dwóch rzeczy, które stwarzają żywy świat)
Vladimir Nabokov

niedziela, 23 marca 2014

Izwienitie za oszybku żonę generała Błasika gnoje

Polska zdała egzamin tak mówił po katastrofie smoleńskiej  min. Sikorski i PDT. Zachodzi pytanie przed kim ten egzamin zdała, może przed komisją wyłonioną przez Putina? Jeżeli przed taką komisją to zgoda.

Trzeba było aż  czterech lat, żeby to co było oczywiste zostało potwierdzone. Gen Błasik nie był pod wpływem , jak to podali Rosjanie a za nimi prasa całego świata. Czci męża i godność polskiego oficera broniła tylko jego żona, Ewa Błasik.

Strażnik żyrandola zwierzchnik sił zbrojnych Bredzisław  milczał , PDT ochrzaniał żony poległych (mam nadzieje, że kiedyś, nagrania z tych spotkań trafią do obywateli).  Fabryka pomyj z Czerskiej piórami swoich cyngli Kublik i Czuchnowskiego przy udziale Olejnik  atakowała generała, wspierał ich jak mógł pseudodziennikarz Jan Osiecki ( ps. flanelka).

W TVN tabuny autorytetów do wynajęcia opowiadało bzdety o pijanym generale, jego kłótni z pilotem Protasiukiem, wspierając te brednie stwierdzeniem, że śp. Prezydent „ naciskał „ na pilotów , żeby lądowali.
Pani Ewa Błasik przeżywała katusze, broniła, że wszystkich sił godności swojego męża, niestety była upokarzana przez wiedzących lepiej.

Czy znajdzie się chociaż jeden/a osoba, która powie przepraszam Panią , Pani Ewo, daliśmy się zwieść propagandzie i bardzo przepraszamy za niesprawiedliwe pomawianie męża.

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że do takiej sytuacji nie dojdzie, a opluwacze będą udawali, że nic się nie stało.

Tacy ludzie w większości tzw. resortowe dzieci kierują mediami i kłamstwem oraz manipulacją jest ich bronią W ten sposób odwracają uwagę od spraw dla Polaków ważnych ważnych. Zawsze się znajdzie jakaś mama Madzi, której sprawą będzie chciało się odwrócić uwagę, od tego o czym powinni wiedzieć Polacy.

W Polsce nie ma wolnej prasy, koncesjonowane media idą zawsze z prądem i stają się de facto organami rządzącej partii. W kraju gdzie jest wolna prasa, dawno by już tej koalicji nie było, ponieważ skala nieudolności i błędów rządzących, przekroczyła wszelkie granice.  
 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Biegli-gen-Andrzej-Blasik-oraz-za...
http://niezalezna.pl/53100-nasz-news-ewa-blasik-specjalnie-dla-niezalezn...
http://wpolityce.pl/wydarzenia/76887-kolejne-klamstwo-obalone-gen-andrze...
http://wpolityce.pl/artykuly/76965-nawet-polskie-media-pisaly-czarna-owc...
http://niezalezna.pl/47587-szczucie-monika-olejnik-atakuje-wdowe-ewe-blasik
 

autor: Andy51

Brak komentarzy: