.

...czerwone słońce żądzy i decyzji (dwóch rzeczy, które stwarzają żywy świat)
Vladimir Nabokov

poniedziałek, 18 listopada 2013

Co autor miał na myśli ?


Co miał na myśli Green Peace zadając antypaństwowe pytanie, przy całkowitej bierności policji. Gdzie my mamy wywiesić transparent z odpowiedzią ? Czy oni są w stanie przetrawić odpowiedź: ani jedni, ani drudzy, tylko ***wa i ******ej ?

Życie w PRLu przyzwyczaiło mnie do myśli że moje miejsce jest pośród ludności tubylczej. Gdy wyglądało na to że zaczynam zapominać swego miejsca w szeregu,oficer polityczny i pan sbek uczyli mnie moresu. Na zmianę.


Wczesnym rankiem koło 40 aktywistów organizacji ekologicznej Greenpeace weszło na dach gmachu ministerstwa na rogu ul. Hożej i Placu Trzech Krzyży. Na miejsce przybyła policja, która obserwowała całą akcję, ale nie zapobiegła rozwieszeniu transparentu. Widniał na nim napis o treści:"Kto rządzi Polską? Przemysł węglowy czy obywatele?" w języku polskim i angielskim). 

Cytat za: http://wpolityce.pl/wydarzenia/67324-ekolodzy-w-akcji-na-gmachu-ministerstwa-gospodarki-zawisl-transparent-greenpeaceu
Akcja odfajkowana, fotografie poszły w świat. Można zwinąć transparent . Pozostaje pytanie: o co wam chodzi ? Podobno nie popieracie budowy elektrowni atomowych ?! 
fot. PAP/Radek Pietruszka


autor: cyborg

Brak komentarzy: